CC1206KKX7R9BB224 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CC1206KKX7R9BB224 |
Beskrivelse | CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CC1206KKX7R9BB224 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,049" (1,25mm) |