CC1206KKNPOZBN221 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 3.853
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
TDK
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
KEMET
På lager: 214
Similar
220 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1206KKNPOZBN221
DigiKeys varenummer
CC1206KKNPOZBN221-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KKNPOZBN221
Beskrivelse
CAP CER 220PF 630V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1206KKNPOZBN221 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)