CC1206KFX7R0BB104
DigiKeys varenummer
13-CC1206KFX7R0BB104TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1206KFX7R0BB104CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1206KFX7R0BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KFX7R0BB104
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206KFX7R0BB104 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)