CC1206JRNPOBBN120
DigiKeys varenummer
13-CC1206JRNPOBBN120TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1206JRNPOBBN120CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1206JRNPOBBN120DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206JRNPOBBN120
Beskrivelse
CAP CER 12PF 500V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206JRNPOBBN120 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)