CC1206JRNPO9BN271
DigiKeys varenummer
311-4414-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4414-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4414-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206JRNPO9BN271
Beskrivelse
CAP CER 270PF 50V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206JRNPO9BN271 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)