CC1206JRNPO0BN470
DigiKeys varenummer
311-4402-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4402-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4402-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206JRNPO0BN470
Beskrivelse
CAP CER 47PF 100V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206JRNPO0BN470 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)