CC1206JKX7RBBB103
DigiKeys varenummer
311-4387-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4387-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4387-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206JKX7RBBB103
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206JKX7RBBB103 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)