CC1206GRNPO0BN392 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
3900 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1206GRNPO0BN392
DigiKeys varenummer
13-CC1206GRNPO0BN392TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206GRNPO0BN392
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 100V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1206GRNPO0BN392 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)