CC1206GRNPO0BN270 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 7.986
Datablad
27 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1206GRNPO0BN270
DigiKeys varenummer
13-CC1206GRNPO0BN270TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206GRNPO0BN270
Beskrivelse
CAP CER 27PF 100V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1206GRNPO0BN270 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)