CC1206GRNPO0BN102 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
1000 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1206GRNPO0BN102
DigiKeys varenummer
13-CC1206GRNPO0BN102TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1206GRNPO0BN102CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1206GRNPO0BN102DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206GRNPO0BN102
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1206GRNPO0BN102 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)