CC1206FRNPO0BN331 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 4.058
Datablad
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
330 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1206FRNPO0BN331
DigiKeys varenummer
13-CC1206FRNPO0BN331TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206FRNPO0BN331
Beskrivelse
CAP CER 330PF 100V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1206FRNPO0BN331 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)