CC1206FRNPO0BN101
DigiKeys varenummer
CC1206FRNPO0BN101-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206FRNPO0BN101
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1206FRNPO0BN101 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)