CC0805KPX7R9BB823 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 6.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 7.880
Datablad
KEMET
KEMET
0.082 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0805KPX7R9BB823
DigiKeys varenummer
13-CC0805KPX7R9BB823TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0805KPX7R9BB823
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0805KPX7R9BB823 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)