CC0805KKX7R8BB334
DigiKeys varenummer
311-3385-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-3385-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-3385-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805KKX7R8BB334
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 25V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805KKX7R8BB334 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)