CC0805JRX7RYBB102
DigiKeys varenummer
13-CC0805JRX7RYBB102TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0805JRX7RYBB102CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0805JRX7RYBB102DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805JRX7RYBB102
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 250V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805JRX7RYBB102 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)