CC0805JRNPOYBN221
DigiKeys varenummer
311-4260-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4260-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4260-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805JRNPOYBN221
Beskrivelse
CAP CER 220PF 250V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805JRNPOYBN221 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)