CC0805JRNPOYBN180 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CC0805JRNPOYBN180 |
Beskrivelse | CAP CER 18PF 250V C0G/NPO 0805 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 18 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CC0805JRNPOYBN180 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funktioner Højspænding |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,028" (0,70mm) |