CC0805JRNPOABN681
DigiKeys varenummer
13-CC0805JRNPOABN681TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0805JRNPOABN681CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0805JRNPOABN681DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805JRNPOABN681
Beskrivelse
CAP CER 680PF 200V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805JRNPOABN681 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)