CC0805JPNPO9BN151 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
150 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0805JPNPO9BN151
DigiKeys varenummer
13-CC0805JPNPO9BN151TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0805JPNPO9BN151
Beskrivelse
CAP CER 150PF 50V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0805JPNPO9BN151 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)