CC0805JPNPO9BN150
DigiKeys varenummer
13-CC0805JPNPO9BN150TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0805JPNPO9BN150CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0805JPNPO9BN150DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805JPNPO9BN150
Beskrivelse
CAP CER 15PF 50V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805JPNPO9BN150 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)