CC0805GRNPO9BN221
DigiKeys varenummer
311-4196-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4196-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4196-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805GRNPO9BN221
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805GRNPO9BN221 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)