CC0805CRNPO9BN6R8
DigiKeys varenummer
311-1831-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1831-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1831-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805CRNPO9BN6R8
Beskrivelse
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805CRNPO9BN6R8 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)