CC0805BPNPO9BN2R2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 20.607
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
På lager: 26
2.2 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0805BPNPO9BN2R2
DigiKeys varenummer
13-CC0805BPNPO9BN2R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0805BPNPO9BN2R2
Beskrivelse
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0805BPNPO9BN2R2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)