CC0603ZRY5V9BB104
DigiKeys varenummer
311-1343-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1343-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1343-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603ZRY5V9BB104
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF -20%, +80% 50V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC0603ZRY5V9BB104 Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)