CC0603JRNPOYBN391 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Similar
Knowles Syfer
Parametrisk ækvivalent
KEMET
KEMET
TDK
På lager: 740
390 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603JRNPOYBN391
DigiKeys varenummer
CC0603JRNPOYBN391-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0603JRNPOYBN391
Beskrivelse
CAP CER 390PF 250V C0G/NPO 0603
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603JRNPOYBN391 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)