CC0603JRNPOYBN330 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 13.740
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Würth Elektronik
På lager: 460
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
33 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603JRNPOYBN330
DigiKeys varenummer
13-CC0603JRNPOYBN330TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0603JRNPOYBN330CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0603JRNPOYBN330DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603JRNPOYBN330
Beskrivelse
CAP CER 33PF 250V C0G/NPO 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603JRNPOYBN330 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)