CC0603JRNPO9BN681
DigiKeys varenummer
311-1425-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1425-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1425-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603JRNPO9BN681
Beskrivelse
CAP CER 680PF 50V C0G/NPO 0603
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0603JRNPO9BN681 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)