CC0603JPNPO0BN331 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Walsin Technology Corporation
På lager: 10.106
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
330 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603JPNPO0BN331
DigiKeys varenummer
13-CC0603JPNPO0BN331TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0603JPNPO0BN331
Beskrivelse
CAP CER 330PF 100V C0G/NPO 0603
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603JPNPO0BN331 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)