CC0603GRNPO9BN181 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 36.442
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
180 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)