CC0603GRNPO0BN221
DigiKeys varenummer
13-CC0603GRNPO0BN221TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0603GRNPO0BN221CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0603GRNPO0BN221DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603GRNPO0BN221
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V C0G/NPO 0603
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0603GRNPO0BN221 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)