CC0603FRNPO0BN271
DigiKeys varenummer
13-CC0603FRNPO0BN271TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0603FRNPO0BN271CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0603FRNPO0BN271DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603FRNPO0BN271
Beskrivelse
CAP CER 270PF 100V C0G/NPO 0603
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0603FRNPO0BN271 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)