CC0603FPNPO9BN181 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
180 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603FPNPO9BN181
DigiKeys varenummer
13-CC0603FPNPO9BN181TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0603FPNPO9BN181
Beskrivelse
CAP CER 180PF 50V C0G/NPO 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603FPNPO9BN181 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)