CC0603CRNPO9BN4R5
DigiKeys varenummer
13-CC0603CRNPO9BN4R5TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0603CRNPO9BN4R5CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0603CRNPO9BN4R5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603CRNPO9BN4R5
Beskrivelse
CAP CER 4.5PF 50V C0G/NPO 0603
Detaljeret beskrivelse
4.5 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0603CRNPO9BN4R5 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)