CC0603CRNPO0BN1R6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
1.6 pF ±0,25pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603CRNPO0BN1R6
DigiKeys varenummer
13-CC0603CRNPO0BN1R6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0603CRNPO0BN1R6
Beskrivelse
CAP CER 1.6PF 100V C0G/NPO 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603CRNPO0BN1R6 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)