CC0603BRNPO0BN2R7 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CC0603BRNPO0BN2R7 |
Beskrivelse | CAP CER 2.7PF 100V C0G/NPO 0603 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2.7 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CC0603BRNPO0BN2R7 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±0,1pF | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,90mm) |