CC0603BPNPO9BN1R2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1.2 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603BPNPO9BN1R2
DigiKeys varenummer
13-CC0603BPNPO9BN1R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0603BPNPO9BN1R2
Beskrivelse
CAP CER 1.2PF 50V C0G/NPO 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603BPNPO9BN1R2 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)