CC0402ZRY5V7BB333
DigiKeys varenummer
311-1044-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1044-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1044-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0402ZRY5V7BB333
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 16V Y5V 0402
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF -20%, +80% 16V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0402ZRY5V7BB333 Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)