CC0402JRX7R9BB392 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 4.232
Datablad
KEMET
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
3900 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.