CC0402BPNPO9BN8R2 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CC0402BPNPO9BN8R2 |
Beskrivelse | CAP CER 8.2PF 50V C0G/NPO 0402 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 8.2 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CC0402BPNPO9BN8R2 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance ±0,1pF | Tykkelse (maks.) 0,022" (0,55mm) |