CC0402BPNPO9BN3R3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 46.867
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 9.543
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
Murata Electronics
3.3 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0402BPNPO9BN3R3
DigiKeys varenummer
13-CC0402BPNPO9BN3R3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0402BPNPO9BN3R3
Beskrivelse
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NPO 0402
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0402BPNPO9BN3R3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)