CC0201KRX7R6BB332
DigiKeys varenummer
311-3691-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-3691-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-3691-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0201KRX7R6BB332
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 10V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0201KRX7R6BB332 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)