CC0201JRX7R9BB101 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 44.685
Datablad
100 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0201JRX7R9BB101
DigiKeys varenummer
13-CC0201JRX7R9BB101TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0201JRX7R9BB101
Beskrivelse
CAP CER 100PF 50V X7R 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0201JRX7R9BB101 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)