CC0201JRNPO8BN220
DigiKeys varenummer
311-1388-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1388-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1388-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0201JRNPO8BN220
Beskrivelse
CAP CER 22PF 25V C0G/NPO 0201
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0201JRNPO8BN220 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)