CC0201FRNPO9BN100
DigiKeys varenummer
13-CC0201FRNPO9BN100TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0201FRNPO9BN100CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0201FRNPO9BN100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0201FRNPO9BN100
Beskrivelse
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)