CC0201FRNPO8BN180
DigiKeys varenummer
13-CC0201FRNPO8BN180TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0201FRNPO8BN180CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0201FRNPO8BN180DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0201FRNPO8BN180
Beskrivelse
CAP CER 18PF 25V C0G/NPO 0201
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0201FRNPO8BN180 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)