CC0201DRNPO9BN7R0
DigiKeys varenummer
13-CC0201DRNPO9BN7R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0201DRNPO9BN7R0CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0201DRNPO9BN7R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0201DRNPO9BN7R0
Beskrivelse
CAP CER 7PF 50V C0G/NPO 0201
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 pF ±0,5pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0201DRNPO9BN7R0 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±0,5pF
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)