CC0201BRNPO9BN1R3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 116.812
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
KEMET
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
1.3 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0201BRNPO9BN1R3
DigiKeys varenummer
13-CC0201BRNPO9BN1R3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0201BRNPO9BN1R3
Beskrivelse
CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0201
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)