CC0201BRNPO8BN8R2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 12.382
Datablad
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
8.2 pF ±0,1pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0201BRNPO8BN8R2
DigiKeys varenummer
13-CC0201BRNPO8BN8R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0201BRNPO8BN8R2
Beskrivelse
CAP CER 8.2PF 25V C0G/NPO 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0201BRNPO8BN8R2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)