CC0201BRNPO8BN3R0
DigiKeys varenummer
13-CC0201BRNPO8BN3R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0201BRNPO8BN3R0CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0201BRNPO8BN3R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0201BRNPO8BN3R0
Beskrivelse
CAP CER 3PF 25V C0G/NPO 0201
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 pF ±0,1pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC0201BRNPO8BN3R0 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)