CC0100JRNPO8BN150
DigiKeys varenummer
13-CC0100JRNPO8BN150TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0100JRNPO8BN150CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0100JRNPO8BN150DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0100JRNPO8BN150
Beskrivelse
CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 01005
Detaljeret beskrivelse
15 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)